KONST / Litografier / Färglitografi 8214126
nr 821 4126
Marcel Genay
(f. 1929)
Färglitografi , Marcel Genay (f. 1929), E. A, signerad, motivets mått: 64x48
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 april 2013
kl 20:04:58
700 kr
150 kr
450 kr
700 kr